icon

Про нас

Модний одяг по інтернету недорого - реальність!

Всім жінкам періодами хочеться почуватися принцесами та кінозірками, одягатися за останнім словом моди, для цього створена прекрасна стать. Але, на жаль, останнім часом жінки працюють на рівні з чоловіками і часу на шопінг залишається зовсім мало, тому покупка модного одягу в інтернет-магазині для жінок стала повсякденною реальністю. Наш інтернет магазин Віккстайл представляє увазі модниць широкий вибір суконь і тунік, купальників і легінс, спідниць і топів, комбінезонів та шортів. Невисока ціна дозволить купити більше, ніж було заплановано. Наш інтернет магазин жіночого одягу  продає гарної якості речі, ми гарантуємо повернення у випадку браку і оплачуємо пересилання, адже від фабричного браку ніхто не застрахований.
Як вибрати інтернет-магазин стильного жіночого одягу?
Завжи це як швидко з вам відповідає менеджер, також термін доставки та якість.
Ми зв'язуємося з клієнтами протягом кількох годин.

Товари беремо безпосередньо зі складів виробників, безпосередньо з фабрик і наш інтернет магазин стильного жіночого одягу дозволять робити покупки за приємними цінами. Багато означають фото речей, всі фото на нашому сайті реальні, надані виробником, але не варто забувати, що колір може трохи відрізнятися від заявленого лише через налаштування монітора. Як переваги для постійних клієнтів ми надаємо обмін, якщо вам не підійшов розмір. Менеджери нашого магазину дадуть відповіді на всі питання, що виникають у вас, проконсультують щодо розміру виробу і матеріалу з якого виконаний товар. Широкий асортимент, який представлений в інтернет-магазині Вікстайл дозволить підібрати стильну новинку власницям будь-якої фігури та смаку.

Розмірний ряд від 40 до 52 розміру

Інтернет магазин жіночого одягу Віккстайл – так само працює за опт та дроп системою , це магазин, який  так само здійснює оптові поставки для клієнтів з України в будь-яку точку світу (крім Росії та Білорусії)
Щоб дізнатися оптові ціни та умови співробітництва зв'яжіться з манеджером магазину за тел +380669366532
У нашому інтернет-магазині жіночого одягу завжди є актуальний курс валют.